Oferujemy wysokiej jakości usługi księgowe

Nasza usługa księgowa stworzona jest z myślą o osobach, dla których liczy się rzetelność, doświadczenie oraz możliwość zaoszczędzenia czasu. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadamy także ubezpieczenie OC na wykonywaną działalność. Usługa księgowa, którą oferujemy nie posiada żadnych ukrytych kosztów, zawsze wiesz, za co płacisz. Niezależnie od tego czy Twoim miejscem zamieszkania jest Zakopane, Gdańsk czy Szczecin, możesz szybko i bezproblemowo dostarczyć niezbędne dokumenty za pomocą kuriera lub online. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza usługa księgowa łączy doświadczenie z innowacyjnymi rozwiązaniami, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Świadczymy usługi klientom z okolicznych miejscowości, takich jak Nowy Targ czy Niedzica, a także osobom mieszkającym w innych rejonach kraju. Prywatna księgowa

Jeżeli skorzystasz z naszych usług, otrzymasz w prezencie darmowy program do fakturowania. Z nami oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Siedziba firmy mieści się w Łopusznej, niedaleko takich miejscowości jak Nowy Targ czy Białka Tatrzańska. Innowacyjne technologie i otwarcie na klienta pozwalają nam świadczyć usługi na terenie całego kraju. Wiemy, jak cenny jest dzisiaj czas, który można spędzić z bliskimi albo przeznaczyć na rozwój firmy. Dlatego oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe w niskiej cenie, dzięki którym będziesz mógł skupić się na ważniejszych sprawach. Znają nas klienci z takich miejscowości jak Rabka czy Niedzica oraz osoby korzystające z naszej oferty, które mieszkają w innych rejonach kraju. Nieważne z jakim zleceniem do nas przyjdziesz oraz jaki rodzaj działalności prowadzisz. Zapewniamy fachowe doradztwo, a wiedza i doświadczenie naszych księgowych z pewnością pomogą rozwiązać wszelkie niejasności i pokonać napotkane przeszkody. Jeżeli miejscem Twojego zamieszkania jest Zakopane lub inna okoliczna miejscowość, możesz do nas przyjechać osobiście, jeśli mieszkasz dalej, po prostu prześlij dokumenty przez Internet.

Jako nasz klient będziesz traktowany wyjątkowo. Przydzielimy Twojej firmie osobistego doradcę, z którym w razie potrzeby możesz się skontaktować, a on poświęci swój czas, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, pomóc w rozwiązaniu problematycznych sytuacji i przypomnieć o wysłaniu dokumentów lub dokonaniu płatności.


Osobista księgowa lub księgowy to część umowy na proponowane przez nas usługi. Ogromną zaletą takiego rozwiązania fakt, że osoba dedykowana Państwa firmie będzie rozumiała specyfikę branży, charakter działalności i tym lepiej będzie w stanie doradzać i rozwiązywać pojawiające się problemy.


Aby dobrać odpowiedniego specjalistę do prowadzenia firmy, najpierw przeprowadzamy szczegółową rozmowę z naszym klientem. Dowiadujemy się z niej więcej na temat profilu prowadzonej działalności, o rynku na jakim działa, branży, a nawet o konkurencji. Rozmowa taka ma na celu jak najlepsze rozpoznanie potrzeb oraz dobranie nie tylko odpowiedniego pakietu usług księgowych, ale także osoby, która ma największą wiedzę i będzie idealnie pasowała do profilu naszego klienta. Oczywiście na każdym etapie współpracy klient ma możliwość zmiany osobistej księgowej. Rozmowa taka daje również możliwość ustalenia dostępnych godzin kontaktu między stronami oraz przekazaniu sobie wszystkich niezbędnych informacji, które sprawią, że działalność będzie rozliczana prawidłowo.


Kolejnym etapem będzie podpisanie umowy między firmą a naszym biurem rachunkowym, a następnie – przedstawienie doradcy, który od tej chwili będzie zajmował się księgowością. Doradca pozna historię firmy, odwiedzi siedzibę, aby jak najlepiej zaznajomić się z konkretnym klientem. W ten sposób dokładnie pozna profil firmy oraz jej specyfikę. Wszystko po to, aby przedsiębiorca i pracownicy czuli się przy takiej osobie bezpiecznie i stabilnie.


Z każdym dniem nasz księgowy będzie coraz lepiej znał wszystkie szczegóły i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa, co pozwoli mu na skuteczniejsze działanie i możliwość szybszej reakcji na zachodzące zmiany. Będzie on też lepszym doradcą, który dzięki identyfikowaniu się z firmą klienta, będzie odczuwał jej sukcesy jak swoje własne, a jej rozwój pozwoli mu rozwijać się samemu i jeszcze skuteczniej służyć radą oraz pracować efektywniej. Taki układ daje nie tylko poczucie pewności dla właściciela, ale także większe zadowolenie z pracy i satysfakcje u doradcy.


Nasza kadra, w tym księgowi, którzy będą służyli Państwu radą to zgrany zespół fachowców, wspierających się w codziennej pracy, dla którego nie ma problemów nie do rozwiązania. Są to osoby mające bardzo szeroki zakres wiedzy z obszaru księgowości, ale też specjaliści w swoich dziedzinach, między innymi prawa podatkowego, rozliczeń, czy też audytów. Dlatego też, Państwa osobisty księgowy, nie tylko posiada wiedzę o firmie i jej specjalizacji, ale w razie wątpliwości ma do dyspozycji zaplecze profesjonalistów, którzy zawsze są w stanie znaleźć najlepsze rozwiązania oraz w razie potrzeby zastąpić innego pracownika pod jego nieobecność.


Jeśli zależy Państwu na osobistym księgowym, który zajmie się rozliczeniami, podatkami, rachunkami oraz fakturami w firmie, zapraszamy do kontaktu. W zakładce „Kontakt” można znaleźć wszelkie dane adresowe oraz numer telefonu do naszego biura rachunkowego. Zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego, po którego otrzymaniu niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy w celu przedstawienia naszej oferty oraz odpowiedzi na pytania.


Osoby zamieszkujące województwo małopolskie (Rabka, Nowy Targ, Zakopane) szczególnie zapraszamy do wizyty osobistej w naszym biurze, gdzie czeka zespół doradców, którzy zawsze służą pomocą oraz profesjonalnym podejściem do każdego tematu. Zapraszamy do współpracy z TAX STUDIO.

ZADZWOŃ TERAZ