KARTA PODATKOWA

Cena naszej usługi zaczyna się już od 49 zł miesięcznie.
Najprostszą formą rozliczeń jaką może wybrać przedsiębiorca jest karta podatkowa. Niewątpliwą zaletą jest to, że wszelkie formalności są zredukowane do minimum. Jest to wybór szczególnie polecany dla firm które nie zatrudniają wielu pracowników.

 

Zobacz cennik

RYCZAŁT

Cena naszej usługi zaczyna się już od 99 zł miesięcznie. Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest to kolejna uproszczona forma z jakiej mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wybierając tą formę opodatkowania podatek płaci się od uzyskanego przychodu, a więc nie ma możliwości odliczenia kosztów uzyskania przychodów.

 

Zobacz cennik

Prywatna księgowa

KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Cena naszej usługi zaczyna się już od 149 zł miesięcznie. Podatkowa księga przychodów i rozchodów w skrócie (KPiR) jest najbardziej skomplikowana z uproszonych form prowadzenia działalności jednakże jest najczęściej wybierana. Zobowiązanie podatkowa wyliczane jest na podstawie księgi gdzie ujmuje się wszystkie osiągane przychody i ponoszone koszty.

 

Zobacz cennik

Księgowość z Tax Studio

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Cena naszej usługi zaczyna się już od 249 zł miesięcznie.  Pełna księgowość jest najbardziej skomplikowaną formą prowadzenia księgowości w firmie. Jednak pozwala szczegółowo zobrazować sytuacje w firmie.

Zobacz cennik

ZADZWOŃ TERAZ