Świadczymy innowacyjne usługi dla wszystkich, którym zależy na czasie oraz wygodzie

W TaxStudio łączymy tradycję z nowoczesnością oferując wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Prowadzimy księgowość w Nowym Targu i Rabce-Zdrój już od 49 zł za miesiąc. Dla Twojej wygody wszelkie dokumenty możesz dostarczyć osobiście do naszej siedziby, a także przesłać online lub poprzez naszego kuriera. Z pewnością przyśpieszy to cały proces i pozwoli Ci skupić się na ważniejszych sprawach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest księgowość w dzisiejszych czasach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dopasować usługi do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Siedziba naszej firmy znajduje się w pobliżu takich miejscowości jak Zakopane, Niedzica czy Białka Tatrzańska. Jesteśmy czymś więcej niż zwykłym biurem rachunkowym, naszym klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania oraz możliwość zaoszczędzenia czasu. Z usług księgowości TaxStudio w Nowym Targu korzystają nie tylko osoby, których miejscem zamieszkania jest  Zakopane, ale także klienci z całego kraju.

Niezależnie od tego czy posiadasz jednoosobową działalność gospodarczą, średniej wielkości firmę czy przedsiębiorstwo, dobrze prowadzona księgowość jest niezwykle istotna. Dlatego też każdy klient korzystający z naszej oferty, otrzymuje osobistego księgowego, który zajmie się jego sprawami, będzie służył radą oraz doświadczeniem. W przypadku gdy nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu lub mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać je przez Internet lub korzystając z naszego kuriera. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, ponieważ księgowość jest nie tylko naszą pracą, ale także pasją. Oferujemy najwyższej jakości usługi klientom z takich miejscowości jak Szczawnica, Rabka czy Białka Tatrzańska oraz osobom mieszkającym dalej, które chcą przekonać się, że profesjonalne usługi księgowe w Nowym Targu nie muszą być drogie.

Prowadzimy działalność z zakresu szeroko pojętej księgowości. Zaczynając od rozliczania małych firm jednoosobowych, na dużych spółkach kończąc. Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb i realizować usługi zależnie od specyfiki obsługiwanej firmy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też przydzielamy osobistego księgowego, który będzie odpowiedzialny za wszelkie przepływy informacji, za bezpośredni kontakt oraz za wszelkiego rodzaju rozliczenia, faktury i sprawy podatkowe. Doradca taki będzie idealnie wpisywał się w profil firmy i będzie miał szeroką wiedzę na temat konkretnej branży.

Księgowość dla firm Zakopane to między innymi:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, których częstotliwość jest uzależniona od indywidualnych preferencji właściciela przedsiębiorstwa. Najczęściej dostarczamy sprawozdania miesięczne, kwartalne lub roczne z informacją o wynikach firmy (m.in. przychodach, zyskach i kosztach). Klient może zdecydować, w jakiej postaci wyślemy takie zestawienie, może być ono dostarczone naszym kurierem, ale także w formie elektronicznej lub odebrane u nas w biurze osobiście. Ta ostatnia forma będzie najwygodniejsza dla osób mieszkających lub prowadzących działalność niedaleko i chcących zlecić nam obsługę księgowości Zakopanem i okolicy
  • Księgowanie dokumentów, a także ich dekretowanie oraz archiwizacja na potrzeby kontroli lub też wglądu do nich w przyszłości.
  • Wyceny walutowe, głównie dla działalności, które współpracują z dostawcami czy też odbiorcami zagranicznymi, rozliczając się w walutach obcych.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych oraz ich kontrola z kontami księgi głównej. Wyłapywanie ewentualnych rozbieżności i poprawianie ich. Kontrola nad poprawnością danych i ich dokładność za co nasza firma bierze odpowiedzialność.
  • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych. Opracowywanie ich na potrzeby wewnętrznych audytów, a także dla instytucji zewnętrznych jak Urzędy Skarbowe i Zakłady Ubezpieczeń Społecznych. W grę wchodzi również współpraca i kontakt z tymi instytucjami w razie potrzeby przedłożenia odpowiedniej dokumentacji lub wyjaśnienia powstałych niezgodności.
  • Wysyłanie przelewów bankowych oraz wprowadzanie do systemu i księgowanie wyciągów bankowych. Utrzymywanie poprawności danych w systemie, dbałość o zgodność danych ze stanem faktycznym. Monitorowanie przepływu dokumentów oraz raportów.
  • Rozliczenia podatku VAT.
  • Rozliczenia projektów unijnych oraz środków pozyskanych z różnego typu instytucji zewnętrznych.
  • Odprowadzenie i rozliczenie składek ubezpieczeniowych do ZUS zarówno za przedsiębiorcę, jak i za zatrudnionych przez niego pracowników.
  • Ewidencjonowanie środków trwałych firmy, w tym budynków, ale także maszyn, pojazdów, rozliczanie leasingów oraz kredytów, pobranych na prowadzenie i rozwój działalności gospodarczej.

Oferta usług księgowych w Zakopanem

Nasza usługa księgowa stworzona jest z myślą o osobach, dla których liczy się rzetelność, doświadczenie oraz możliwość zaoszczędzenia czasu. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadamy także ubezpieczenie OC na wykonywaną działalność. Usługa księgowa w Rabce-Zdrój, którą oferujemy nie posiada żadnych ukrytych kosztów, zawsze wiesz, za co płacisz. Niezależnie od tego czy Twoim miejscem zamieszkania jest Zakopane, Gdańsk czy Szczecin, możesz szybko i bezproblemowo dostarczyć niezbędne dokumenty za pomocą kuriera lub online. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza usługa księgowa łączy doświadczenie z innowacyjnymi rozwiązaniami, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Świadczymy usługi księgowości w Nowym Targu, Zakopanem oraz okolicznych miejscowościach, a także osobom mieszkającym w innych rejonach kraju.

Prywatna księgowa Zakopane

Jeżeli skorzystasz z naszych usług, otrzymasz w prezencie darmowy program do fakturowania. Z nami oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Innowacyjne technologie i otwarcie na klienta pozwalają nam świadczyć usługi na terenie całego kraju. Wiemy, jak cenny jest dzisiaj czas, który można spędzić z bliskimi albo przeznaczyć na rozwój firmy. Dlatego oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe w niskiej cenie, dzięki którym będziesz mógł skupić się na ważniejszych sprawach. Znają nas klienci z takich miejscowości jak Rabka czy Niedzica oraz osoby korzystające z naszej oferty, które mieszkają w innych rejonach kraju. Nieważne z jakim zleceniem do nas przyjdziesz oraz jaki rodzaj działalności prowadzisz. Zapewniamy fachowe doradztwo, a wiedza i doświadczenie naszych księgowych z pewnością pomogą rozwiązać wszelkie niejasności i pokonać napotkane przeszkody. Jeżeli miejscem Twojego zamieszkania jest Zakopane lub inna okoliczna miejscowość, możesz do nas przyjechać osobiście, jeśli mieszkasz dalej, po prostu prześlij dokumenty przez Internet.

Jako nasz klient będziesz traktowany wyjątkowo. Przydzielimy Twojej firmie osobistego doradcę, z którym w razie potrzeby możesz się skontaktować, a on poświęci swój czas, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, pomóc w rozwiązaniu problematycznych sytuacji i przypomnieć o wysłaniu dokumentów lub dokonaniu płatności.

Księgowa Rabka-Zdrój

Osobista księgowa z Rabki-Zdrój lub księgowy to część umowy na proponowane przez nas usługi. Ogromną zaletą takiego rozwiązania fakt, że osoba dedykowana Państwa firmie będzie rozumiała specyfikę branży, charakter działalności i tym lepiej będzie w stanie doradzać i rozwiązywać pojawiające się problemy.

Aby dobrać odpowiedniego specjalistę do prowadzenia firmy, najpierw przeprowadzamy szczegółową rozmowę z naszym klientem. Dowiadujemy się z niej więcej na temat profilu prowadzonej działalności, o rynku na jakim działa, branży, a nawet o konkurencji. Rozmowa taka ma na celu jak najlepsze rozpoznanie potrzeb oraz dobranie nie tylko odpowiedniego pakietu usług księgowych, ale także osoby, która ma największą wiedzę i będzie idealnie pasowała do profilu naszego klienta. Oczywiście na każdym etapie współpracy klient ma możliwość zmiany osobistej księgowej. Rozmowa taka daje również możliwość ustalenia dostępnych godzin kontaktu między stronami oraz przekazaniu sobie wszystkich niezbędnych informacji, które sprawią, że działalność będzie rozliczana prawidłowo.

Kolejnym etapem będzie podpisanie umowy między firmą a naszym biurem rachunkowym, a następnie – przedstawienie doradcy, który od tej chwili będzie zajmował się księgowością. Doradca pozna historię firmy, odwiedzi siedzibę, aby jak najlepiej zaznajomić się z konkretnym klientem. W ten sposób dokładnie pozna profil firmy oraz jej specyfikę. Wszystko po to, aby przedsiębiorca i pracownicy czuli się przy takiej osobie bezpiecznie i stabilnie.

Z każdym dniem nasz księgowy będzie coraz lepiej znał wszystkie szczegóły i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa, co pozwoli mu na skuteczniejsze działanie i możliwość szybszej reakcji na zachodzące zmiany. Będzie on też lepszym doradcą, który dzięki identyfikowaniu się z firmą klienta, będzie odczuwał jej sukcesy jak swoje własne, a jej rozwój pozwoli mu rozwijać się samemu i jeszcze skuteczniej służyć radą oraz pracować efektywniej. Taki układ daje nie tylko poczucie pewności dla właściciela, ale także większe zadowolenie z pracy i satysfakcje u doradcy.

Nasza kadra, w tym księgowi, którzy będą służyli Państwu radą to zgrany zespół fachowców, wspierających się w codziennej pracy, dla którego nie ma problemów nie do rozwiązania. Są to osoby mające bardzo szeroki zakres wiedzy z obszaru księgowości, ale też specjaliści w swoich dziedzinach, między innymi prawa podatkowego, rozliczeń, czy też audytów. Dlatego też, Państwa osobisty księgowy, nie tylko posiada wiedzę o firmie i jej specjalizacji, ale w razie wątpliwości ma do dyspozycji zaplecze profesjonalistów, którzy zawsze są w stanie znaleźć najlepsze rozwiązania oraz w razie potrzeby zastąpić innego pracownika pod jego nieobecność.

Jeśli zależy Państwu na osobistym księgowym z Nowego Targu, który zajmie się rozliczeniami, podatkami, rachunkami oraz fakturami w firmie, zapraszamy do kontaktu. W zakładce „Kontakt” można znaleźć wszelkie dane adresowe oraz numer telefonu do naszego biura rachunkowego. Zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego, po którego otrzymaniu niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy w celu przedstawienia naszej oferty oraz odpowiedzi na pytania.

Osoby zamieszkujące województwo małopolskie (Zakopane) szczególnie zapraszamy do wizyty osobistej w naszym biurze księgowości w Nowym Targu, gdzie czeka zespół doradców, którzy zawsze służą pomocą oraz profesjonalnym podejściem do każdego tematu. Zapraszamy do współpracy z TAX STUDIO.

Jesteśmy biurem, które kompleksowo zajmuje się obsługą księgową firm. Nasza wyspecjalizowana oraz doświadczona kadra jest zawsze do Państwa dyspozycji i służy wiedzą z zakresu prawa, finansów, oraz szeroko pojętej rachunkowości. Nowoczesne systemy na jakich pracujemy zapewniają nam dokładność przetwarzania danych oraz ich poprawność. Jesteśmy odpowiedzialni za naszych klientów i dbamy aby żadna kontrola nie była straszna i przebiegła bezproblemowo. Pilnujemy, aby wszystko było robione zgodnie z aktualnym prawem, dlatego też jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami  ustaw, jakie mają wpływ na naszą codzienną pracę.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym biurze, kontaktu telefonicznego lub też poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług oraz szeroki ich wachlarz dobierany indywidualnie do potrzeb klienta oraz wielkości firmy którą prowadzi. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

ZADZWOŃ TERAZ