Szkolenia BHP

Jednym z obowiązków ciążących na właścicielach firm, jakie należy wykonać przed rozpoczęciem pracy, jest szkolenie BHP. Nowi pracownicy muszą zostać profesjonalnie wdrożeni do zasad obowiązujących w danym zakładzie. Każda branża stawia różne wymagania. Pracodawca, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i liczby zatrudnionych pracowników, zobowiązany jest do zapewnienia szkolenia BHP przed dopuszczeniem podwładnego do wykonywania swoich obowiązków.

W razie wypadku zaniedbanie tego wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Dlatego nie warto ryzykować. Jeśli szukasz rzetelnej firmy zajmującej się szkoleniami w tym zakresie, zgłoś się do nas.

TaxStudio to nie tylko pełne usługi księgowe, ale także szkolenia BHP w Zakopanem, Nowym Targu i okolicach. Nasz zespół specjalistów od BHP tworzą fachowcy w swojej dziedzinie, którzy w rzetelny i przystępny sposób przekazują pracownikom niezbędne instrukcje. Dzięki temu nie będzie to kolejne, teoretyczne szkolenie.

Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój i okolice to obszar, na którym działamy, a firmy, które korzystają z naszych usług, zgodnie potwierdzają, że sposób prowadzenia szkoleń przez TaxStudio to zupełnie nowa jakość w stosunku do innych tego typu spotkań.

BHP Zakopane

Spotkania prowadzone są w profesjonalny i ciekawy sposób. Ponadto nawet trudne i skomplikowane zagadnienia są przedstawiane w zrozumiałej formie. Dzięki temu nasze szkolenia BHP w Nowym Targu cieszą się niezmienne dużym zainteresowaniem.

Możesz liczyć na pełne wsparcie z naszej strony nie tylko przy wdrażaniu pracowników w tajniki bezpiecznej pracy, ale również w zakresie sporządzania pełnej dokumentacji związanej z BHP. Pomożemy wypełnić odpowiednie wnioski, a także dokonać zgłoszenia do ZUS czy GUS.

Masz pytania, wątpliwości czy sugestie? Jesteśmy otwarci na pomysły klientów, dzięki czemu współpraca zawsze jest owocna. Organizujemy szkolenia indywidualne i grupowe. Zadzwoń lub napisz wiadomość, przedstawiając nam swoje potrzeby, a odpowiemy Ci najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.

Oferujemy dogodne pakiety rozliczeń, jesteśmy również elastyczni pod względem terminu spotkania.

szkolenia bhp nowy targ

ZADZWOŃ TERAZ