Oferty ubezpieczeń

Poza działalnością rachunkową nasze biuro oferuje klientom z Nowego Targu, Zakopanego i okolic również ubezpieczenia. Tę propozycję kierujemy do osób prawnych oraz podmiotów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości, wspólnot mieszkaniowych. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, masz rodzinę, firmę, dla wygody życia i pracy potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa. A to w dużej mierze daje posiadanie indywidualnie dopasowanego ubezpieczenia, które możemy Ci zagwarantować.

Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie ofertę, która zapewni Ci finansowy komfort w nieoczekiwanych sytuacjach. Przedstawimy Ci ją i dokładnie omówimy! Profesjonalni doradcy pomogą Ci w wyborze właściwej polisy, porównają różne propozycje rynkowe. Współpracujemy bowiem na co dzień z wieloma towarzystwami, dlatego możemy zaproponować Ci kilka wariantów, zanim zdecydujesz się na konkretne ubezpieczenie.

Umiemy dobrze słuchać i wiemy, że każdy klient ma indywidualne potrzeby, którym musimy sprostać, opracowując ofertę.

Zapewniamy kompleksową obsługę, minimum formalności i korzystne stawki opłat oraz satysfakcjonujące sumy odszkodowania.

Jeśli zawarte w polisie warunki będą spełniać Twoje oczekiwania i wymagania, zawrzemy umowę. Będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie w zakresie ubezpieczenia przez cały okres jego trwania. Przypomnimy Ci także o końcu ochrony, a w razie szkody pomożemy.

Ubezpieczenia od TaxStudio – dlaczego warto skorzystać z usług biura

Klienci indywidualni – zyskują odpowiednio dopasowaną polisę zabezpieczającą na wypadek trudnych sytuacji życiowych, specjalnie dedykowaną osobom aktywnymi, często podróżującym, ubezpieczenie od różnych zdarzeń zdrowotnych oraz śmierci wszystkich członków rodziny, pełną ochronę dla dziecka oraz inne, korzystne rozwiązania w zakresie komunikacji, OC i AC oraz ochrony mienia.
Klienci firmowi – otrzymują polisę, dzięki której odpowiednio zabezpieczą majątek firmowy (np. sprzęt elektroniczny, budowlany, obiekt będący siedzibą przedsiębiorstwa, flotę), a także zdrowie i życie pracowników oraz ich rodzin. Mają zagwarantowany produkt dostosowany do branży, w jakiej na co dzień działają.
Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie m.in.:

  • OC,
  • AC,
  • NNW,
  • majątkowe,
  • firmowe,
  • rolne,
  • zdrowotne,
  • na życie

na dobrych warunkach, mieszkasz albo prowadzisz przedsiębiorstwo w Zakopanem, Nowym Targu lub ich okolicach, zapraszamy do naszej firmy! Jeżeli zdecydujesz się na stałą współpracę z biurem TaxStudio, możesz liczyć na korzystne zniżki!

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Czym dokładnie jest to ubezpieczenie? Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków to polisa, która wypłaca świadczenie w przypadku, gdy ubezpieczony dozna obrażeń ciała w wyniku niespodziewanego wypadku. To może obejmować wszelkie sytuacje, począwszy od błahej kontuzji, aż po poważny uraz lub nawet śmierć. Ubezpieczenie jest dostępne dla każdego klienta – dla różnych grup wiekowych i zawodów, co sprawia, że jest to ważny element planowania finansowego i bezpieczeństwa dla wielu osób. Sprawdź naszą ofertę!

ZADZWOŃ TERAZ