Świadczymy innowacyjne usługi dla wszystkich, którym zależy na czasie oraz wygodzie

W TaxStudio łączymy tradycję z nowoczesnością oferując wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Prowadzimy księgowość już od 49 zł za miesiąc. Dla Twojej wygody wszelkie dokumenty możesz dostarczyć do naszej siedziby w Nowym Targu osobiście, a także przesłać online lub poprzez naszego kuriera. Z pewnością przyśpieszy to cały proces i pozwoli Ci skupić się na ważniejszych sprawach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest księgowość w dzisiejszych czasach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dopasować usługi do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Siedziba naszej firmy znajduje się w pobliżu takich miejscowości jak Zakopane, Niedzica czy Białka Tatrzańska. Jesteśmy czymś więcej niż zwykłym biurem rachunkowym, naszym klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania oraz możliwość zaoszczędzenia czasu. Z usług TaxStudio korzystają nie tylko osoby, których miejscem zamieszkania jest Nowy Targ lub Zakopane, ale także klienci z całego kraju.

Niezależnie od tego czy posiadasz jednoosobową działalność gospodarczą, średniej wielkości firmę czy przedsiębiorstwo, dobrze prowadzona księgowość jest niezwykle istotna. Dlatego też każdy klient korzystający z naszej oferty, otrzymuje osobistego księgowego, który zajmie się jego sprawami, będzie służył radą oraz doświadczeniem. Jeżeli miejscem Twojego zamieszkania jest Nowy Targ czy Niedzica, dokumenty możesz dostarczyć osobiście. W przypadku gdy nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu lub mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać je przez Internet lub korzystając z naszego kuriera. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, ponieważ księgowość jest nie tylko naszą pracą, ale także pasją. Oferujemy najwyższej jakości usługi klientom z takich miejscowości jak Szczawnica, Rabka czy Białka Tatrzańska oraz osobom mieszkającym dalej, które chcą przekonać się, że profesjonalne usługi księgowe nie muszą być drogie.

Prowadzimy działalność z zakresu szeroko pojętej księgowości. Zaczynając od rozliczania małych firm jednoosobowych, na dużych spółkach kończąc. Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb i realizować usługi zależnie od specyfiki obsługiwanej firmy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też przydzielamy osobistego księgowego, który będzie odpowiedzialny za wszelkie przepływy informacji, za bezpośredni kontakt oraz za wszelkiego rodzaju rozliczenia, faktury i sprawy podatkowe. Doradca taki będzie idealnie wpisywał się w profil firmy i będzie miał szeroką wiedzę na temat konkretnej branży.

Księgowość dla firm to między innymi:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, których częstotliwość jest uzależniona od indywidualnych preferencji właściciela przedsiębiorstwa. Najczęściej dostarczamy sprawozdania miesięczne, kwartalne lub roczne z informacją o wynikach firmy (m.in. przychodach, zyskach i kosztach). Klient może zdecydować, w jakiej postaci wyślemy takie zestawienie, może być ono dostarczone naszym kurierem, ale także w formie elektronicznej lub odebrane u nas w biurze osobiście. Ta ostatnia forma będzie najwygodniejsza dla osób mieszkających lub prowadzących działalność niedaleko ( np. Zakopane, Rabka, Nowy Targ).
  • Księgowanie dokumentów, a także ich dekretowanie oraz archiwizacja na potrzeby kontroli lub też wglądu do nich w przyszłości.
  • Wyceny walutowe, głównie dla działalności, które współpracują z dostawcami czy też odbiorcami zagranicznymi, rozliczając się w walutach obcych.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych oraz ich kontrola z kontami księgi głównej. Wyłapywanie ewentualnych rozbieżności i poprawianie ich. Kontrola nad poprawnością danych i ich dokładność za co nasza firma bierze odpowiedzialność.
  • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych. Opracowywanie ich na potrzeby wewnętrznych audytów, a także dla instytucji zewnętrznych jak Urzędy Skarbowe i Zakłady Ubezpieczeń Społecznych. W grę wchodzi również współpraca i kontakt z tymi instytucjami w razie potrzeby przedłożenia odpowiedniej dokumentacji lub wyjaśnienia powstałych niezgodności.
  • Wysyłanie przelewów bankowych oraz wprowadzanie do systemu i księgowanie wyciągów bankowych. Utrzymywanie poprawności danych w systemie, dbałość o zgodność danych ze stanem faktycznym. Monitorowanie przepływu dokumentów oraz raportów.
  • Rozliczenia podatku VAT.
  • Rozliczenia projektów unijnych oraz środków pozyskanych z różnego typu instytucji zewnętrznych.
  • Odprowadzenie i rozliczenie składek ubezpieczeniowych do ZUS zarówno za przedsiębiorcę, jak i za zatrudnionych przez niego pracowników.
  • Ewidencjonowanie środków trwałych firmy, w tym budynków, ale także maszyn, pojazdów, rozliczanie leasingów oraz kredytów, pobranych na prowadzenie i rozwój działalności gospodarczej.

 

 

 

Jesteśmy biurem, które kompleksowo zajmuje się obsługą księgową firm. Nasza wyspecjalizowana oraz doświadczona kadra jest zawsze do Państwa dyspozycji i służy wiedzą z zakresu prawa, finansów, oraz szeroko pojętej rachunkowości. Nowoczesne systemy na jakich pracujemy zapewniają nam dokładność przetwarzania danych oraz ich poprawność. Jesteśmy odpowiedzialni za naszych klientów i dbamy aby żadna kontrola nie była straszna i przebiegła bezproblemowo. Pilnujemy, aby wszystko było robione zgodnie z aktualnym prawem, dlatego też jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami  ustaw, jakie mają wpływ na naszą codzienną pracę.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym biurze przy ulicy Szpitalnej 8 w miejscowości Nowy Targ (województwo małopolskie), kontaktu telefonicznego lub też poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług oraz szeroki ich wachlarz dobierany indywidualnie do potrzeb klienta oraz wielkości firmy którą prowadzi. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

ZADZWOŃ TERAZ