Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę księgową, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze

Nasze biuro podatkowe w Łopusznej posiada bogatą ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmą się Twoją księgowością, abyś mógł skupić się na ważniejszych celach. Gwarantujemy najwyższy standard usług oraz posiadamy ubezpieczenie na wykonywaną działalność. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy takich miejscowości jak Zakopane, Poronin czy Biały Dunajec, a także osoby mieszkające w innych rejonach Polski. Nasze biuro podatkowe stawia na innowacyjne rozwiązania oraz kreatywne podejście do zleceń. Nie ma żadnego problemu, z którym sobie nie poradzimy. Jeżeli posiadasz firmę lub mieszkasz w takiej miejscowości jak Nowy Targ czy Niedzica, to możesz dostarczyć dokumenty osobiście, w innym wypadku bez problemu możesz je przesłać online lub kurierem.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stworzyliśmy biuro podatkowe, które łączy wiedzę z najnowszymi rozwiązaniami. Pozwala nam to skupić się na profesjonalnym podejściu do zadań, które nam zlecisz. Cechuje nas terminowość oraz elastyczność. Niezależnie od tego czy Twoim miejscem zamieszkania jest Zakopane, Wrocław czy Olsztyn, zapewnimy Ci profesjonalne usługi w dobrej cenie. Współpracę z Tobą traktujemy jako możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby zająć się kompleksowymi i wymagającymi zleceniami. Przekonali się o tym nie tylko klienci z takich miejscowości jak Nowy Targ czy Białka Tatrzańska, ale także osoby z innych obszarów Polski. Dla Twojej wygody możesz dostarczyć dokumenty osobiście do naszej siedziby w Łopusznej lub poprzez kuriera czy online. Nieważne więc, czy miejscem Twojego zamieszkania jest Rabka, Nowy Sącz czy inna miejscowość. Gwarantujemy, że szybko i profesjonalnie zajmiemy się Twoją księgowością. Pozwól się zaskoczyć jakością naszych usług.

Nasze biuro podatkowe tworzą ludzie z pozytywnym nastawieniem do świata, specjaliści w swojej dziedzinie, dla których finanse są prawdziwą pasją. Jesteśmy zgranym zespołem nastawionym na jak najwyższą jakość obsługi klienta, ale także ciągle dążymy do doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy. Uczestniczymy w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu księgowości i finansów, o czym świadczą liczne certyfikaty. Codziennie aktualizujemy wiedzę na temat szybko zmieniającego się prawa po to, aby rzetelnie i skutecznie realizować zadania dla naszych klientów. Potwierdzenie profesjonalizmu stanowią przede wszystkim sukcesy obsługiwanych przez nas, a także indywidualne opinie na temat świadczonych przez nas usług.


Zakres działalności naszego biura podatkowego to głównie:


– udzielanie porad i wyjaśnień podatnikom z zakresu prawa podatkowego, ich zaległości oraz zobowiązań podatkowych, wyjaśnianie zawiłości prawnych oraz pomoc w rozliczeniach. Podatki to bardzo szeroki obszar, który nasz zespół zgłębia na co dzień, aby jak najlepiej służyć pomocą i jak najskuteczniej rozwiewać wszelkie wątpliwości.


– pomoc klientom w prowadzeniu ksiąg podatkowych, niezbędnych w działalności gospodarczej. Archiwizujemy wszystkie dokumenty tak, aby w razie kontroli klient miał do nich swobodny dostęp oraz nie martwił się, że któregoś pisma będzie brakowało.


– wsparcie w przygotowaniu i składaniu deklaracji podatkowych oraz innych niezbędnych dokumentów wymaganych przez Urząd Skarbowy.


– reprezentowanie firmy w przypadku kontroli podatkowej lub czynności sprawdzających, udzielamy wyjaśnień organom kontrolującym i ustalamy razem ewentualne rozbieżności. Bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę dlatego wykonujemy ją rzetelnie i dokładnie.


– przeprowadzanie audytów podatkowych w firmie na zlecenie, mających na celu sprawdzenie poprawności wszelkich danych podatkowych, zgodności wysokości stawek podatkowych z prowadzoną działalnością oraz wyszukanie ewentualnych błędów i poprawienie ich tak, aby były zgodne z przyjętym prawem.


Podatki to bardzo szeroka dziedzina, jednak zapewniamy, że nasze biuro świadczy usługi kompleksowo i jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiedź na każde pytanie czy też rozwiązanie pozwalające wyjść z sytuacji, która czasem może nas zaskoczyć w prowadzeniu firmy. Podatki to nasza specjalność, dlatego też zapraszamy do współpracy z naszym biurem podatkowym.


Jeśli mieszkają Państwo w takich miejscowościach jak Zakopane, Nowy Targ czy Rabka, zapraszamy osobiście do naszego biura położonego niedaleko w miejscowości Łopuszna, przy ul. Podhalańskiej 58 w województwie małopolskim. W innych wypadkach zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na stronie. Gwarantujemy, że odpowiemy na każde Państwa zapytanie oraz dostosujemy ofertę naszych usług specjalnie do wymagań i zapotrzebowania.